Protivný sprostý holky

24. března 2007 v 9:47 | martina
Protivný sprostý holky

Mean Girls

Protivný sprostý holky - Mean Girls
Motto:Co dokážou holky, když se perou o klukaTyp filmu:komedieRok výroby:2004Režie:Mark WatersHrají:Anna Gasteyer , Lindsay Lohan , Rachel McAdams , Lacey Chabert , Lacey Chabert , Lizzy Caplan , Jonathan Bennett , Nicholas A. Catalano , Tim Meadows , Neil Flynn , Graham Kartna , Ely Henry , David Aherne , Ayo Agbonkpolo , Jonathan Malen , Jeff Moser , Daniel DeSanto , Chris Ploszczansky , Diego Klattenhoff , Wai Choy , Tyson Fennell , Stephan Dixon , Jordan Dawe , Bruce HunterPopis:"Nebudeš o nic štíhlejší, když o někom řekneš, že je tlustý.
Nestaneš se chytřejší, když někomu řekneš, že je hloupý.
A měla bys přestat nadávat jiným do děvek a kurev,
tak jenom umožníš ostatním, aby to říkali o tobě."

Z projevu učitelky matematiky paní Norburyové (Tina Feyová) ke shromáždění studentů

Film PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY ilustruje situaci, které musí čelit dívky na jakékoli střední škole. Je to příběh Cady Heronové (Lindsay Lohanová), nepopsané čisté duše, která poprvé vkročí na půdu střední školy v malém městečku poblíž Chicaga v Illinois. Žila s rodiči v Africe a nemá vůbec představu o tom, jak divoké vztahy mohou panovat v tzv. civilizované společnosti, až zkříží cestu s nejprohnanější představitelkou této společnosti, hvězdou školy, Reginou Georgeovou (Rachel McAdamsová). Ta je právě na této střední škole absolutní a suverénní vládkyní.

Cady ovšem cestu Regině nejen zkříží, ale doslova ji vytočí, když se zamiluje do jejího bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Beennet). Regina na to hodlá odpovědět po svém a předstírá, že má Aarona stále ráda ,a tak mu brání, aby se stýkal s Cady. Přitom se ale tváří, jako by Cady byla její nejlepší přítelkyní.
Neexistuje jiná možnost, než se této hře přizpůsobit. A tak se dívčí svět této školy stává stále více bojištěm, v němž dominuje zloba a touha po moci a obdivu.

Režisér Mark Waters (Mezi námi děvčaty) natočil tento film podle scénáře Tiny Feyové, nositelky ceny Emmy. Jde o fiktivní komedii, která byla inspirována bestsellerem Rosalindy Wisemanové QUEEN BEES AND WANNABES, který New York Times označily jako "znepokojující zprávu o životě, který vedou naše dívky ve škole a jejím okolí."
IKONKY
Tady je pár senzačních ikonek filmu Portivný sprostý holky.
Líbí??
Jsou moc hezký..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Počítadlo

---KLIK---

Komentáře

1 KaAaYina KaAaYina | Web | 24. března 2007 v 9:52 | Reagovat

Na mim blogu je bleskovka nechceš se přihlásit ?? Vyhrávaj všici ... ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.